Młodzicy zakończyli rozgrywki wygraną

Zwycięstwem 24:16 nad Polonią Środa Wlkp. młodzicy MKSu Poznań zakończyli zmagania ligowe w sezonie 2017/2018. Podopieczni Bartosza Gasiorowskiego przypieczętowali tym samym dobry i wyrównany sezon zajmując miejsce w czołowej czwórce. Jeszcze do wtorku czerwono-czarni mieli szanse na włączenie się w walkę o wyższe lokaty,ale porażka na własnym parkiecie z Nielbą Wągrowiec 23:26 przekreśliła marzenia o grze o medale.

W czwartkowe popołudnie zawodnicy z Newtona dyktowali warunki od początku spotkania. Ton grze nadawało trio Jakub Jagiełko, Jakub Strzegocki i Oskar Blunck. Wspomniana trójka regularnie wygrywała pojedynki z bramkarzem rywali i zwiększała rozmiary prowadzenia swojego zespołu. Pechowo ostatni mecz będzie wspominał ten ostatni bowiem zakończył spotkanie z wybitym palcem.

W dalszej części meczu na placu pojawili się wszyscy zawodnicy drużyny i pożegnali się w ligowym graniem w mijającym sezonie.

Całemu zespołowi dziękujemy za wytężoną pracę i gratulujemy wyników sportowych.