Młodzicy z kolejną wygraną

Dobre wieści płyną z obozu młodzików. Dwie pewne wygrane odniosły obydwa zespoły, startujące w tej kategorii wiekowej. W pierwszym poniedziałkowym meczu MKS II pokonał Lidera Swarzędz 38:23, a chwilę później ich rówieśnicy z pierwszej drużyny nie dali szans Nielbie Wągrowiec zwyciężając 32:20. Szczególnie to drugie spotkanie było istotne dla układu tabeli bowiem zespół z Wagrowca plasował się wspólnie ze Spartakusem Buk na drugim miejscu w tabeli. Punkty zdobyte w tym meczu pozwoliły młodym poznaniakom odskoczyć od rywala i zespokojem przygotowywać się do kolejnych spotkań. Podopieczni daniela Bartłomiejczyka prowadzili od początku do końca meczu, a ich bramkowa przewaga systematycznie rosła. Najskuteczniejsi w tym meczu byli Dawid Wojtczak, Eryk Bernacik, Trojan Stróżyński i Dominik Glonek, którzy zdobyli łącznie 22 bramki.
W następnej kolejce pierwszy zespół pojedzie do Konina, a ich koledzy z drugiej drużyny zmierzą się na trudnym terenie w Obornikach.