Młodzicy w formie, starsi mają o czym myśleć.

W niedzielę 1 września w Zielonej Górze odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej, w którym udział wzięły trzy drużyny MKSu Poznań.Bardzo dobre wrażenie pozostawili po sobie młodzicy, którzy z czterech rozegranych meczów trzy wygrali i zajęli bardzo dobre, drugie miejsce.Podopieczni Tomasza Draszkiewicza za dwa tygodnie pojadą jeszcze do Legnicy na Lion Cup co będzie kolejnym ważnym elementem przygotowań do zbliżającego się wielkimi krokami nowego sezonu.Duży niesmak pozostawiły występy juniorów młodszych i juniorów. Oba zespoły solidarnie przegrały wszystkie swoje mecze, a styl w jakim to zrobiły pozostawia wiele do życzenia.Z dobrych informacji spieszymy z wiadomością,że najlepszym bramkarzem w kategorii młodzika został Mateusz Sakwa.Serdecznie gratulujemy !

Do inauguracyjnego meczu sezonu pozostały dwa tygodnie.Wszystkie cztery zespoły końcówkę przygotowań spędzą na hali SP.72 przy ulicy Newtona.