Młodzicy rozpoczęli z wysokiego ”C”

Okazałe zwycięstwo odnieśli na inaugurację sezonu młodzicy MKSu Poznań.Podopieczni Bartosza Gąsiorowskiego pokonali na własnym parkiecie Wolsztyniaka Wolsztyn 30:11 kontrolując mecz od pierwszego gwizdka sędziów. Młodzi poznaniacy solidnie przepracowali okres przygotowawczy i na efekty tej pracy nie trzeba było długo czekać. Solidna gra w obronie i szybkie kontrataki pozwoliły czerwono-czarnym mozolnie budować swoją przewagę. Trener Gąsiorowski pozwolił grać wszystkim swoim zawodnikom, a ci odpłacili się dobrą postawą do końcowej syreny.

Na właściwe tory pod dwóch porażkach z rzędu wrócili także juniorzy.Ekipa Jakuba Kasperczaka pokonała na wyjeździe  KPR Ostrovię Ostrów Wlkp. 29:24 i może z większym spokojem przygotowywać się do ważnego czwartkowego meczu  z Nielbą Wągrowiec.