Młodzicy odczarowali czarny tydzień

Początek tygodnia był bardzo nieudany dla młodych szczypiornistów MKSu Poznań. Pogrom juniorów w Wągrowcu, dotkliwa porażka juniorów młodszych w Obornikach i wysoka przegrana w sali na Newtona młodzików ze Spartą II Oborniki wskazywała na bardzo smutny tydzień. Po każdej burzy wychodzi jednak słońce. A za sprawą dwóch zespołów młodzika w poznańskim klubie słońce wyszło dość szybko. Najpierw dowodzeni przez Tomasza Draszkiewicza młodzicy z drugiego zespołu pokonali Real Astromal Leszno 35:28 ( 16:13 ), a chwilę później równie dobre wieści napłynęły z Konina gdzie podopieczni Jakuba Kasperczaka wysoko zwyciężyli miejscowy Start 33:23. Oba mecze pokazały olbrzymi charakter tych młodych ludzi, niemałe jak na ten wiek umiejętności oraz duże zaangażowanie trenerów, którzy swoją postawą i doświadczeniem pomagają zespołowi w trudnych chwilach.

Na ten tydzień grania już wystarczy. Tym , którzy wygrali gratulujemy, a tym , którym się nie udało przypominamy powiedzenie :- „Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą „.