Młodzicy na podium w grupie A


Meczem w Wolsztynie młodzicy poznańskiego MKSu „zdążyli” zakończyć sezon 2020/2021. Podopieczni Anny Śmigowskiej i Tomasza Draszkiewicza rzutem na taśmę wskoczyli na podium zajmując ostatecznie trzecie miejsce w grupie A. Trzeba jednak uczciwie zaznaczyć, że gdyby nie problemy z salą Realu Astromal Leszno młodzi poznaniacy uplasowaliby się na czwartym miejscu. Trójkolorowi rozegrali w sumie 20 meczów, 13 z nich wygrali, a w 7 schodzili z boiska w roli pokonanych. Łącznie zdobyli 39 punktów z bilansem bramkowym 455/441.
Liderami strzelców byli Zenkteler Aleks, Paryzek Szymon, Gawałkiewicz Borys oraz Pietkun Szymon. Wspomniana czwórka zdobyła dla swojego zespołu aż 268 bramek. Zespół młodzika oparty był w tym roku głównie na roczniku 2007 dlatego z dużym optymizmem możemy oczekiwać przyszłego sezonu, w którym poznaniacy wystąpią w górnym roczniku.
Trenerom i zawodnikom gratulujemy sportowej postawy i dziękujemy za dostarczone emocje.