Młodzicy mistrzami Wielkopolski

Pierwszy zespół młodzików MKSu Poznań na dwie kolejki przed końcem rozgrywek może się cieszyć z pierwszego miejsca w województwie w swojej kategorii wiekowej.Po czwartkowym zwycięstwie w Kościanie poznaniacy mają sześc punktów przewagi nad drugą Nielbą Wągrowiec, a do rozegrania pozostały już tylko dwa mecze. Podopieczni Daniela Bartłomiejczyka pokonali na wyjeździe Tęczę Kościan 31:24 prowadząc do przerwy 16:10. Po zmianie stron czerwono-czarni wrzucili drugi bieg i po 7 minutach było już 21:11 dla gości.  Najskuteczniejsi w szeregach MKSu byli Eryk Bernacik i Piotr Iskra, którzy łącznie zdobyli dla swojej ekipy 13 bramek. Po cztery oczka na swoim koncie zanotowali Grzegorz Der i Adam Wawrzonkowski. Bardzo dobre zawody w bramce rozegrał Krzysztof Mańczak.  Przed poznaniakami już tylko dwa pojedynki odpowiednio ze Spartanami Jerka i Nike Kalisz. Drugi zespół MKSu piątek zagra w Kaliszu.