MKS Poznań stawia na edukację

Miło nam poinformować, iż nawiązaliśmy współpracę z Fundacją V4Sport, która realizuje program szkoleniowy Manager Projektów Sportowych.
– Jesteśmy bardzo szczęśliwi iż, będziemy mogli współpracować z tak profesjonalną organizacją. Wierzymy, iż udział w tym programie przyniesie ogromny rozwój naszemu klubowi.
„Jak czerpać wiedzę to od najlepszych… ” podsumował Jakub Kasperczak Wiceprezes ds finansowych.

Kilka słów na temat programu szkoleniowego Manager Projektów Sportowych.

6-miesięczny kurs MPS gwarantuje pozyskanie unikalnej wiedzy na temat sposobów i narzędzi do pozyskiwania środków finansowych na działalność własnych organizacji.
To również doskonała okazja na rozwój indywidualnych kompetencji w zakresie sportu zarówno dla osób już działających w organizacjach jak i tych, którzy chcą dyskontować pasję i działać w nich w przyszłości.
Doświadczona kadra trenerska, bogaty program merytoryczny, nauka przy wykorzystaniu nowych technologii, prestiżowe certyfikaty i możliwość wygrania atrakcyjnych nagród – to MPS w pigułce. ]
Zapraszamy do zapoznania się z projektem, który wpisuje się w proces dwutorowego rozwoju kariery. Zainteresowanym przyznamy specjalną zniżkę na udział.

Więcej informacji na: www.mps.v4sport.eu