MKS „Handball” Liga Klas 5

MKS Handball Liga Klas 5

Sezon 2016/2017

Szkoły uczestniczące:

  1. Szkoła Podstawowa nr 7
  2. Szkoła Podstawowa nr 88
  3. Szkoła Podstawowa nr 84
  4. Szkoła Podstawowa nr 71
  5. Szkoła Podstawowa nr 10
  6. Szkoła Podstawowa nr 46 dz
  7. Szkoła Podstawowa nr 46 chł
  8. Szkoła Podstawowa nr 53
  9. Szkoła Podstawowa nr 77
  10. Szkoła Podstawowa nr 15

Terminy turniejów:

  1. I Turniej: 10.10.2016r. – hala widowiskowo-sportowa Arena
  2. II Turniej: 18.10.2016r. – gospodarz Szkoła Podstawowa nr 7
  3. III Turniej: 21.10.2016r. – gospodarz Szkoła Podstawowa nr 10
  4. Listopad: 16.11.2016 – SP 10, 16.11.2016r – SP 46, 22.11.2016r – SP 7
  5. Grudzień – 20.12.2016r – SP 7
  6. Styczeń – 20.01.2017r. – SP 10, 26.01.2017r – hala Arena
  7. Luty – 20.02.2016r – hala Arena
  8. Marzec – 3.03.2017r – SP 10, 6.03.2017r – hala Arena, 15.03.2017r, SP 7, 29.03.2017r. SP 7
  9. Kwiecień
  10. Maj – Turniej Finałowy

Wyniki:

I Turniej: 10.10.2016r. – hala widowiskowo-sportowa Arena

SP 53 – SP 88 0:16

SP 15 – SP 77 4:8

SP 88 – SP 77 6:9

SP 53 – SP 15 0:12

SP 15 – SP 88 11:10

SP 77 – SP 53 19:2

II Turniej: 18.10.2016r. – gospodarz Szkoła Podstawowa nr 7

SP 46 dz – SP 7 13:13

SP 46 – SP 46 dz 17:18

SP 7 – SP 46 16:9

III Turniej: 21.10.2016r. – gospodarz Szkoła Podstawowa nr 10

SP 20 – SP 84 11:14

SP 10 – SP 20 21:3

SP 84 – SP 10 6:21

IV Turniej: 16.11.2016r. – gospodarz Szkoła Podstawowa nr 10

SP 10 – SP 77 31:8

SP 77 – SP 15 13:14

SP 15 – SP 10 11:26

V Turniej: 16.11.2016r.  – gospodarz Szkoła Podstawowa nr 46

SP 46 – SP 53 16:3

SP 84 – SP 46dz 7:13

SP 53 – SP 46dz 5:12

SP 46 – SP 84 7:15

SP 84 – SP 53 12:5

SP 46dz – SP 46 18:15

VI Turniej: 22.11.2016r – gospodarz Szkoła Podstawowa nr 7

SP 7 – SP 88 18:5

SP 7 – SP 20 20:4

SP 88 – SP 20 12:10

VII Turniej: 20.12.2016r – gospodarz Szkoła Podstawowa nr 7

SP 53 – SP 7 1:45

SP 7 – SP 84 27:7

SP 84 – SP 53 20:6

VIII Turniej: 20.01.2017r.  – SP 10

SP 46dz – SP 10 27:26

SP SP – SP 53 54:3

SP 53 – SP 46dz 1:21

IX Turniej: 26.01.2017r – hala widowiskowo-sportowa Arena

SP 20 – SP 46chł 11:21

SP 46chł – SP 84 9:5

SP 84 – SP 20 7:7

X Turniej: 20.02.2017r – hala widowiskowo-sportowa Arena

SP 15 – SP 77 13:7

SP 15 – SP 20 12:3

SP 15 – SP 46dz 7:10

SP 45dz – SP 20 14:6

SP 46dz – SP 77 15:13

SP 77 – SP 20 8:6

XI Turniej: 3.03.2017r. SP 10

SP 10 – SP 46 24:11

SP 46 – SP 88 17:13

SP 88 – SP 10 8:21

 XII Turniej: 6.03.2017r – hala widowiskowo-sportowa Arena

SP 84 – SP 88 9:8

SP 15 – SP 46 9:7

SP 88 – SP 46 10:11

SP 84 – SP 15 2:12

SP 15 – SP 88 10:0

SP 46 – SP 84 15:10

XIII Turniej: 15.03.2017r. SP 7

SP 7 – SP 88 27:11

Sp 88 – SP 15 8:12

SP 15 – SP 7 14:19

Realizacja: Olicom