MKS Handball Liga – wielki finał !!!

Finał MKS Handball Ligi zbliża się wielkimi krokami ! Już 13 i 14 czerwca odbędzie się podsumowanie całorocznych zmagań najmłodszych uczestników MKS Handball Ligi klas IV i V oraz MKS Handball Ligi Szkrabów, biorących udział w projekcie „ Małe szkraby grają w rękę dla zabawy”. W ciągu dwóch dni swoje umiejętności sportowe zaprezentują uczniowie z piętnastu poznańskich szkół.

Jako pierwsi swoje handballowe zmagania rozpoczną najmłodsi uczestnicy – Szkraby (uczniowie klas I – III) w Szkole Podstawowej nr 7, która jest współorganizatorem czwartkowego finału. Drugiego dnia rywalizować będą klasy IV i V w Szkole Podstawowej nr 72 -współorganizującej piątkowy turniej. Ten wielki festiwal piłki ręcznej, którego organizatorem jest nasz klub, stał się już wieloletnią MKS-ową tradycją. Co roku, w tej imprezie sportowej dla najmłodszych, bierze udział blisko 300 małych adeptów popularnego szczypiorniaka, dla których przygoda z piłką ręczną jest wielkim i emocjonującym przeżyciem, co cieszy nas niezmiernie.

Projekt współfinansowany jest przez Miasto Poznań – Dziękujemy !

Dzięki wielkiemu wsparciu Partnerów, Sponsorów, Instytucji , Współorganizatorów i Miasta Poznań finał ten będzie dla wszystkich pięknym widowiskiem, podczas którego uczestnicy MKS Handball Ligi otrzymają puchary, medale, statuetki, nagrody indywidualne i pamiątkowe koszulki, co bez wątpienia podkreśli ważny charakter tego sportowego wydarzenia. Już dziś dziękujemy wszystkim za nieocenioną pomoc przy organizacji wielkiego finału MKS Handball Ligi ! Przede wszystkim partnerom, którymi są:

Szkolny Związek Sportowy oraz Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej,a także naszym cennym sponsorom, którzy od wielu lat wspierają piłkę ręczną:

Firmie Leader School Winogrady, Leader School Rataje, Leader School Grunwald http://poznan.leaderschool.pl,

 Firmie Margo Worldwide http://www.margo-worldwide.com/pl/,

Firmie Todo http://todo.net.pl

Firmie Bama Opony https://www.facebook.com/BamaOpony

Fabryce Śmiechu Michałek http://michalek.poznan.pl/

Każdego roku, również teraz, projekt „Małe Szkraby grają w rękę dla zabawy” wspierają Rady Osiedli:

  •  Grunwald Południe,
  • Grunwald Północ,
  •  Górczyn,
  • Junikowo,
  • Św. Łazarz,
  • Zielony Dębiec,
  • Umultowo 
  • Jana III Sobieskiego i Marysieńki.

Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki ręcznej do wspólnego przeżywania sportowych emocji! Będzie to jak zawsze wspaniała sportowa impreza, na której nie może Was zabraknąć. Do zobaczenia!