MKS Handball Liga Szkrabów zakończona

W piątek 17.06.2016 w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się Finałowy Turniej MKS Handball Ligi Szkrabów w Mini Piłce Ręcznej. Był on zwieńczeniem całorocznych zmagań najmłodszych zawodników naszego klubu. Ostateczne wyniki wyglądają następująco:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 88
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 54
V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 80
VI miejsce – Szkoła Podstawowa nr 74
VII miejsce – Szkoła Podstawowa nr 77
VIII miejsce – Szkoła Podstawowa nr 84
Najlepszym strzelcem został Maksymilian Suwiczak z SP80, najlepszy zawodnik to Jacek Bzdok z SP10, a najlepszym bramkarzem okazał się Mikołaj Zmidziński z SP7.
Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za cały rok wspaniałych sportowych zmagań.
Do zobaczenia już po wakacjach 🙂
Szczególne podziękowania kierujemy do Miasta Poznań, Rad Osiedli: Grunwald Południe, Grunwald Północ, Św. Łazarz i Zielony Dębiec, a także Szkoły Językowej Leader School, którzy wsparli nas i ufundowali nagrody dla młodych szczypiornistów.