Miłosz Bekisz kontuzjowany

Kolejny zawodnik dołączył do długiej listy kontuzjowanych graczy w poznańskim MKSie. Mowa o Miłoszu Bekiszu, który na poniedziałkowym treningu skręcił prawą kostkę i zerwał torebkę stawową w stawie skokowym.

-„Niestety nie mam dobrych wieści. Noga jest bardzo spuchnięta, torebka zerwana, a więzadła naderwane. Dostałem zastrzyki przeciwzakrzepowe. Na najbliższe dwa mecze jestem wyłączony z gry, co będzie dalej zobaczymy”- relacjonuje sam poszkodowany.

Po kontuzjach Tomasza Łączkowiaka, Daniela Bartłomiejczyka i Bartosza Przedpełskiego Miłosz Bekisz z konieczności występował na pozycji rozgrywającego. Ze swojej nowej roli wywiązywał bardzo dobrze i był pewnym punktem zespołu.

Sytuacja poznańskiego zespołu robi się dramatyczna. Do zakończenia rozgrywek pozostały jeszcze cztery mecze. W najbliższym podopieczni Domana Leitgebera zagraja w Gdyni z miejscowa Spójnią.