Medalowe dzieci młodsze

Kolejny sukces odniosły młodzieżowe zespoły poznańskiego MKSu.  W kategorii dzieci młodszych aż dwa zespoły MKSu stanęły na podium. Drugą drużyną w Wielkopolsce są podopieczni Joanny Draszkiewicz, a na trzecim miejscu rozgrywki w tej kategorii wiekowej zakończyli chłopcy dowodzeni przez Tomasza Drobnego. Wtorkowy finał rozgrywany w sali Gimnazjum nr 54 w Poznaniu dostarczył wielu emocji, a młodzi szczypiorniści w każdym meczu pokazywali duże zaangażowanie i niemałe umiejętności.  Bezkonkurencyjni w tym turnieju byli zawodnicy MKSu Real Astromal Leszno, którzy pewnie zwyciężyli we wszystkich swoich trzech spotkaniach. Drużyna MKS SP.7 Poznań w bratobójczym pojedynku z MKS SP.10 zremisował 10:10, chwilę później pokonała rówieśników z Włoszakowic 11:9, a w finale uległa wspomnianym leszczynianom 10:16. MKS SP 10 Poznań zanotował dwa remisy i porażkę z Realem Astromal.

To był ostatni w tym sezonie turniej ligowy w tej kategorii wiekowej. Wszystkim czterem zespołom gratulujemy świetniej, sportowej postawy i życzymy kolejnych sukcesów.