Mamy awans!!!

Trzy mecze i trzy pewne zwycięstwa odnieśli w miniony weekend młodzicy MKSu Poznań w rozgrywanym w stolicy Wielkopolski turnieju 1/16 Mistrzostw Polski Młodzików. W pierwszym meczu poznaniacy pokonali UKS Iskrę Bydgoszcz 40:29, w sobotę nie dali szans rówieśnikom ze Szczecina zwyciężając 39:24, a w meczu o pierwsze miejsce z ZEWem Świebodzin potwierdzili swoją dominację w turnieju wygrywając 30:23. Zwycięstwo w tym turnieju nie dość, że pozwala awansować do 16 najlepszych drużyn w Polsce w swojej kategorii wiekowej to jeszcze daje możliwość organizacji kolejnego turnieju w Poznaniu.

Najlepszym zawodnikiem drużyny został wybrany Borys Gawałkiewicz!

Skład drużyny: Drzewiński Aleksander, Jokiel Nikodem, Paryzek Szymon, Pietkun Szymon, Kordylewski Gerard, Dutkiewicz Igor, Zenkteler Aleks, Gawałkiewicz Borys, Lipski Marcin, Ratajczak Kacper, Owczarski Wiktor, Nowak Jacek, Kosek Nikodem, Siwa Maksymilian, Buczko Kuba, Szablikowski Kuba.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – MKS Poznań (awans)
II miejsce – TS ZEW Świebodzin (awans)
III miejsce – UKS ISKRA Bydgoszcz
IV miejsce – MKS Kusy Szczecin

Zawodnikom, trenerom i kibicom, którzy licznie przybyli na salę i byli przysłowiowym ósmym zawodnikiem mówimy głośno : WIELKIE DZIĘKI !!!! Serdeczne podziękowania należą się również Hotel Mercure Poznań Centrum, za pomoc przy organizacji wydarzenia, dziękujemy za jakość obsługi, która stała na najwyższym poziomie! 🙂