MAMY AWANS!

Zakończyły się zmagania w 1/16 Mistrzostw Polski Juniorów.

Z awansem do dalszych rozgrywek cieszy się Gwardia Opole i gospodarz turnieju MKS Poznań. Ci pierwsi nie pozostawili złudzeń rywalom i w każdym meczu grali w innej lidze.

Poznaniacy po inauguracyjnej wygranej z UKS Trójka Nowa Sól w sobotę stoczyli bój na charaktery z MSPR Siódemka Huras Legnica i zwyciężyli 25:23. Trzecie miejsce w turnieju zajęli zawodnicy z Dolnego Śląska pokonując w ostatnim meczu rówieśników z Nowej Soli 30:28.

Wypełniona po brzegi żywiołowo dopingującymi kibicami kameralna sala POSiR C była świadkiem prawdziwego święta młodzieżowej piłki ręcznej. Gratulujemy zawodnikom, trenerom wspaniałej sportowej postawy, a wszystkim, którzy od pierwszego gwizdka do ostatniej syreny nie szczędzili swoich gardeł bardzo dziękujemy !!!

Wyniki wszystkich spotkań:

Gwardia II Opole – MSPR Siódemka-Huras Legnica
–> 37:23 (20:8)

MKS Poznań – UKS Trójka Nowa Sól
–> 39:19 (17:10)

UKS Trójka Nowa Sól – Gwardia II Opole
–> 15:47 (5:23)

MKS Poznań – MSPR Siódemka-Huras Legnica
–>25:23 (11:13)

MSPR Siódemka-Huras Legnica – UKS Trójka Nowa Sól
–> 30:28 (15:6)

MKS Poznań – Gwardia II Opole
–> 19:44 (9:22)

Siódemka Miedź Legnica
Akademia Gwardii Opole
UKS Trójka Nowa Sól

*Dofinansowano ze środków budżetowych Miasto Poznań

#poznanwspiera#kempasport#KochamRęczną#HandballPolska#ZSGD#WZPR#ZPRP#MistrzostwaPolskiJuniorów

Fot. Tomasz Deska