Maciej Tokaj w Górniku Zabrze

Po trzech latach spędzonych w Poznaniu na zmianę barw klubowych zdecydował się Maciej Tokaj. Rozgrywający rodem z Płocka w przyszłym sezonie reprezentował będzie Górnika Zabrze.

Obiecujący środkowy trafił do MKSu w 2013 roku po awansie zespołu na zaplecze Superligi. W krótkim okresie czasu stał się pewnym punktem drużyny, a systematyczna praca pozwalała mu na ciągły rozwój. W minionych rozgrywkach Maciej Tokaj był trzecim strzelcem 1 ligi grupy A z dorobkiem 154 bramek na swoim koncie.

-„Maciek to bardzo inteligenty gracz i wierzę, że sobie poradzi w najwyższej klasie rozgrywkowej. To dobry moment na taką decyzję. Dziękuję Mu za trzy wspólnie spędzone lata i życzę powodzenia w dalszej karierze”- mówi o swoim byłym już zawodniku trener Doman Leitgeber.

My również sympatycznemu zawodnikowi dziękujemy i życzymy samych sukcesów.