Licealna klasa sportowa przy klubie MKS Poznań

Zespół Szkół Geodezyjno Drogowych przy ulicy Szamotulskiej w Poznaniu we współpracy z klubem sportowym MKS Poznań otworzy w roku szkolnym 2017/2018 pierwszą klasę sportową z piłki ręcznej dla chłopców urodzonych w 2001 roku. Szkoła dysponuje bardzo dobrymi warunkami do połączenia nauki z uprawianiem sportu, posiada bursę szkolną wraz z pełnym wyżywieniem dla swoich uczniów spoza Poznania, a także salę sportowa i siłownię. W dniu 8 kwietnia odbędą się Drzwi Otwarte, na których będzie można zapoznać się z placówką, porozmawiać z dyrekcją i nauczycielami.

Więcej informacji wyczytać można na stronie internetowej szkoły :http://www.zsgd.poznan.pl/.

Klub MKS Poznań oraz WZPR czyni starania by klasa ta była objęta patronatem Związku Piłki Ręcznej w Polsce poprzez uczestnictwo w programie Ośrodków Szkolenia Piłki Ręcznej.

Zapraszamy wszystkich chętnych z Poznania i Wielkopolski do zapoznania się z tą ciekawą ofertą. Ze strony klubu szczegółowych informacji udziela Jakub Kasperczak 604624494.