Krajobraz po bitwie

Bardzo trudne chwile przeżywają w ostatnim okresie piłkarze ręczni MKSu Poznań. Poznaniacy nie dość, że po heroicznej walce ulegli w swoim ostatnim meczu MKSowi Kalisz 24:25 to stracili jeszcze dwóch bardzo ważnych graczy. Daniel Bartłomiejczyk ten sezon już zakończył. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem ten sympatyczny zawodnik jeszcze w tym tygodniu przejdzie operację zespolenia złamanej ręki, ale przed nim żmudna rehabilitacja. W meczu z Sokołem Kościerzyna zabraknie również Wojciecha Ledera, który w  kolejnych pojedynkach powinien być już gotowy do gry. Na urazy po sobotnich derbach narzekają również Bartosz Przedpełski, Miłosz Bekisz i Jakub Kasperczak. Kadra poznańskiego zespołu staje się zatem niebezpiecznie wąska. Przypomnijmy, że jeszcze w listopadzie z gry wypadł Tomasz Łączkowiak, a dopiero od dwóch tygodni do normalnego treningu powrócił Rafał Niedzielski. Do zakończenia sezonu pozostało jeszcze dziewięć kolejek, a na tą chwilę poznaniacy zajmują miejsce gwarantujące grę w barażach.