Konsultacja OSPRów w Poznaniu

Od poniedziałku na obiektach poznańskiego POSiRu odbywają się wojewódzkie konsultacje programu Ośrodków Szkolenia Sportowego w piłce ręcznej chłopców. Ten ministerialny projekt , którym zawiaduje Związek Piłki Ręcznej w Polsce ma na celu pomóc w szkoleniu uzdolnionej młodzieży w całym kraju.

My bardzo się cieszymy,że w trzydniowej konsultacji biorą udział szkoły współpracujące z klubem MKS Poznań. Pod okiem Anny Śmigowskiej,  i Tomasza Draszkiewicza wyróżnieni chłopcy z SP.7 oraz SP.10 doskonalą swoje umiejętności techniczno taktyczne, są poddawani narzuconym przez ZPRP testom, a przede wszystkim na poważnie wracają do treningu piłki ręcznej po przymusowej kwarantannie.Koordynatorem krótkiegozgrupowania jest Jakub Kasperczak.Na konsultacji przebywa Prezez Wielkopolskiego Związku Piłki Ręcznej pan Marek Werle,a swój udział zapowiedziała również koordynator makrowojewódzki projektu Pani Edyta Suchy z Głogowa.Wyróżnieni zawodnicy pojadą na letnie zgrupowanie ogólnopolskie .gdzie będą mieli okazję pokazać się przed trenerami kadr narodowych.
Dzieje się ))))))