Kolejny sukces, tym razem szkolny

Jeden dzień trwał odpoczynek juniorów MKSu Poznań po powrocie z 1/8 Mistrzostw Polski Juniorów w Łodzi. Podopieczni Domana Leitgebera wrócili dzisiaj z Ostrowa Wielkopolskiego gdzie w rozgrywanym Finale Wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej chłopców zdobyli srebrny medal !W meczu półfinałowym uczniowie LO nr 18 w Poznaniu pokonali rówieśników z Kościana 28;21. W wielkim finale lepsi byli gracze z Ostrowa i to oni zwyciężyli w tym turnieju. Młodzi poznaniacy zostali wicemistrzami województwa szkół ponadgimnazjalnych, a Krzysztof Mańczak najlepszym bramkarzem imprezy.Całemu zespołowi składamy wielkie gratulacje !!!

Barw LO nr 18 bronili:

K.Mańczak, A.Łochyński,R.Klimak, J.Strzegocki,H.Przybylski,P.Iskra,A.Kamiński, A.Wawrzonkowski,K.Jańczyk,A.Łosiński,J.Wichniarek, M.Radniecki,M.Figaj