Juniorzy zakończyli sezon

Nie udało się juniorom poznańskiego MKSu powalczyć o awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski. Młodzi szczypiorniści zakończyli sezon już na pierwszym etapie gier barażowych. Poznaniacy dwukrotnie ulegli Startowi Konin i to właśnie podopieczni Marka Salzmana i Mariusz Kotleszki zagrają z Nielbą Wągrowiec o awans do rozgrywek centralnych. W starciu z drużyną z Konina już pierwszy mecz rozstrzygnął kto zagra dalej. Koninianie zwyciężyli w Poznaniu 27:20 i z siedmiobramkową zaliczką podejmowali trzy dni później czerwono-czarnych na własnym terenie. W rewanżu ponownie lepszy był Start wygrywając 27:22 i przypieczętował swój awans do dalszych rozgrywek.

Dla części zawodników MKSu był to ostatni mecz w kategorii juniora. Za wieloletnie reprezentowanie swojego klubu serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze.