Juniorzy wicemistrzami Wielkopolski !

Juniorzy  zakończyli  zmagania sezonu zasadniczego. Najstarsi w gronie czerwono-czarnych zajęli tym samym drugie miejsce na zakończenie rozgrywek, co bez wątpienia jest wielkim sukcesem dla naszego klubu ! Teraz już tylko spokojnie czekają na ewentualne mecze barażowe z WKS Grunwald Poznań. Rywal zza miedzy oddelegował swojego zawodnika do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku i mimo odległej pozycji w tabeli przysługują mu dwa mecze barażowe. Problem w tym ,że Jakub Bartnicki uległ poważnej kontuzji kolana i jego występ na parkiecie w najbliższej przyszłości jest mało prawdopodobny. Wracając do podopiecznych Domana Leitgebera zdobyli 24 punkty wygrywając 8 spotkań, w czterech musieli uznać wyższość rywala.Najskuteczniejszymi zawodnikami w zespole byli:Adam Wawrzonkowski,Jan Wichniarek oraz Trojan Stróżyński. Ważną rolę w zespole odegrali obaj bramkarze Krzysztof Mańczak oraz Krzysztof Buczko. Przed drużyną z Newtona zasłużony odpoczynek i krótki okres przygotowań do kolejnego etapu rozgrywek.