Juniorzy zakończyli sezon

Wyjazdowym zwycięstwem 41:28 nad Nielbą Wągrowiec juniorzy zakończyli ligowe zmagania w sezonie 2020/2021.Poznaniacy zajęli ex aequo z rówieśnikami w Włoszakowic i Kościana 3 miejsce w tabeli gromadząc na swoim koncie 24 punkty. W rozgrywkach poza zasięgiem rywali była Ostrovia Ostrów Wlkp., która przebrnęła przez cały sezon bez porażki. Najlepszym strzelcem czerwono czarnych był Borys Majchrzak , zdobywca 80 bramek. W czołówce strzelców zameldowali się również Antek Wagner i Grzegorz Białek. Najwyższa porażki to dwumecz z Ostrovią, najwyższe zwycięstwa to pojedynki z lokalnymi rywalami KS Posnania i WKSem Grunwald Poznań ( 49:27 oraz 45:24 ).Tuż po Nowym Roku poznaniaków czekają mecze barażowe. W pierwszym pojedynku zmierzą się z Realem Astromal Leszno, w drugim z Nielba Wągrowiec.