Juniorzy z trzecią wygraną na koncie

Już cztery mecze mają w swoich nogach juniorzy MKSu Poznań. Po zwycięstwach z Grunwaldem i Wolsztyniakiem doszła wygrana z Realem Astromal Leszno i porażka w Obornikach z miejscową Spartą. Podopieczni Jakuba Kasperczaka w poniedziałek pokonali na własnym boisku Real Astromal Leszno 23:17,a dwa dni później  doznali pierwszej porażki w sezonie ulegając Sparcie Oborniki 21:27. W obu tych meczach zdecydowanie lepszą grę oglądaliśmy w pierwszej połowie meczu. W poniedziałek do przerwy poznaniacy prowadzili 11:6 by po 7 minutach drugiej połowy remisować już po 11…W Obornikach było podobnie. W pierwszej odsłonie spotkania to przyjezdni nadawali ton w grze, ale drugie 30 minut należało już zdecydowanie do miejscowych.

W poniedziałek juniorów czeka kolejne trudne zadanie bowiem na Newtona przyjeżdża Ostrovia Ostrów Wlkp.Początek meczu o 17.30