Juniorzy z awansem do 1/16 Mistrzostw Polski!

❤🖤Wicemistrz Wielkopolski Juniorów❤

Zespół Juniorów w minionym tygodniu rozegrał dwa mecze barażowe. Bój toczył się o wysoką stawkę, jaką był awans do dalszej walki o tytuł Mistrza Polski. Podopieczni Jakuba Kasperczaka wzmocnieni zawodnikami ze Szkół Mistrzostwa Sportowego – Jackiem Fajferem (SMS Kielce) oraz Antonim Bieleckim (SMS Kwidzyn) zdecydowanie pokonali zespół przeciwników MKS Nielby Wągrowiec . Nasza „Srebrna Drużyna” tym samym awansowała do 1/16 Mistrzostw Polski!!!

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z gry naszego zespołu w tym sezonie i mamy nadzieję, że to dopiero początek sukcesów” 💪💪💪 podsumowali trenerzy Jakub Kasperczak i Doman Leitgeber. Już za dwa tygodnie 21-23.01.2022 zespół Juniorów pojedzie do Świebodzina walczyć o awans do kolejnego etapu – 1/8 Mistrzostw Polski.

MKS Nielba Wągrowiec – MKS Poznań👉🏼 25:37 (11:13)
MKS Poznań – MKS Nielba Wągrowiec 41:30 (19:11)

BRAWO!

*Projekt współfinansowany ze środków budżetowych Miasta Poznań, dziękujemy za wsparcie!