Juniorzy wysoko pokonali Grunwald Poznań

W swoim drugim meczu rundy rewanżowej juniorzy MKSu Poznań wysoko pokonali rówieśników z Grunwaldu zwyciężając 36:22. Do przerwy był remis 11:11, ale podopieczni Jakuba Kasperczaka w drugiej połowie włączyli drugi bieg i szybko zbudowali dużą przewagę, której nie oddali do ostatniego gwizdka sędziów. W poznańskich szeregach zabrakło kontuzjowanego Stanisława Jastrzębskiego, ale jego koledzy godnie zastąpili sympatycznego rozgrywającego. Po pierwszej rundzie czerwono-czarni zajmowali w tabeli trzecie miejsce , a już do swojego dorobku punktowego dołożyli dwa zwycięstwa z Wolsztyniakiem Wolsztyn i właśnie z Grunwaldem. W swoim kolejnym spotkaniu poznaniacy pojadą do Leszna na mecz z miejscowym Realem Astromal.