Juniorzy wśród elity!

W zakończonym w niedzielę w Płocku turnieju 1/8 Mistrzostw Polski Juniorów szczypiorniści MKSu Poznań zajęli trzecie miejsce, a to oznacza, że podopieczni Jakuba Kasperczaka są jedną z 12 najlepszych drużyn w Polsce w swojej kategorii wiekowej! To olbrzymi sukces tych młodych ludzi i sztabu szkoleniowego. W pierwszym meczu w pięknej Orlen Arenie poznaniacy pokonali rówieśników z Przemyśla różnicą czterech bramek. W kolejnych dwóch spotkaniach czerwono czarni musieli uznać wyższość zespołów z Łodzi i Płocka, ale pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie. Indywidualne nagrody otrzymali Eryk Uyen i Sebastian Runowski, ale cały zespół zasługuje na wielkie słowa uznania. Również wielkie brawa należą się kibicom, którzy ani przez chwilę nie szczędzili swoich gardeł. Niedzielny mecz z Wisłą Płock był ostatnim akcentem w tym sezonie dla Juniorów.
Za turniej, za cały sezon wielkie brawa i gratulacje. Dziękujemy także Miastu Poznań i ZSGD w Poznaniu za okazaną pomoc.

O sile MKSu stanowili: H.Herda, M.Sakwa, K.Nowaczyk, E.Uyen, A.Bielecki, A.Wagner, S.Runowski, B.Majchrzak, T.Olejnik, M.Jaskowski, J.Strzegocki, P.Stanisławski, A.Łosiński, K.Janczyk, M.Orszulak, J.Fajfer, M.Żmidziński, T.Jelinski, Filip Szała.