Juniorzy w najlepszej 16 drużyn w Polsce !

Bardzo dobre wieści popłynęły dzisiaj z Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie rozgrywany był jeden z ośmiu turniejów 1/16 Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręcznej. Drużyna MKSu Poznań pokonała Viret Zawiercie 31:25 i awansowała do najlepszej 16 drużyn w tej kategorii wiekowej w Polsce ! We wcześniejszych dwóch meczach podopieczni duetu Doman Leitgeber – Jakub Kasperczak zwyciężyła gospodarzy 23:22 i wyraźnie przegrali z Zagłębiem Lubin 21:33.To właśnie gracze z Dolnego Śląska mimo porażki w ostatnim swoim meczu ze Stalą Gorzów zajęli pierwsze miejsce w turnieju. Na trzecim miejscu zameldowali się zawodnicy z Zawiercia, a mimo bardzo ambitnej postawy i jednego zwycięstwa na swoim koncie czwarte miejsce zajęli gospodarze.

Poznaniacy czasu na odpoczynek nie mają za dużo. Już za dwa tygodnie kolejne wyzwanie bowiem gracze z Newtona pojadą do Łodzi na kolejny etap rozgrywek. Dzisiaj się nie pozostaje nam powiedzieć nic innego ja GRATULUJEMY !!!