Juniorzy szykują formę na 1/16 Mistrzostw Polski

Już tylko tydzień pozostał do początku zmagań o awans do najlepszej 16 drużyn w Polsce w kategorii juniora. W ośmiu ośrodkach na terenie całego kraju zmierzą się w sumie 32 drużyny, z których tylko połowa awansuje do kolejnego etapu rozgrywek. Zawodnicy MKSu Poznań zajęli w Wielkopolsce drugie miejsce i od piątku rywalizować będą w Gorzowie Wielkopolskim z gospodarzem imprezy, Zagłębiem Lubin i rówieśnikami z Zawiercia.Pierwszy mecz podopieczni Domana Leitgebera i Jakuba Kasperczaka zagrają z UKSem Miś Gorzów Wielkopolski, w sobotę zmierzą się z Zagłębiem Lubin, a na zakończenie trzydniowej imprezy ich rywalem będą zawodnicy ze Śląska.Zawodnikiem Misia Gorzów Wlkp jest Michał Olejniczak, który skradł serca polskich kibiców podczas trwających jeszcze Mistrzostw Europy, w Lubinie część zawodników regularnie trenuje z pierwszym zespołem pod okiem Bartosza Jaszki, a na śląska piłka ręczna od wielu lat stoi na wysokim poziomie. Jak na tle tak wymagających rywali zaprezentują się młodzi poznaniacy przekonamy się w najbliższy piątek.W ramach przygotowań młodzi poznaniacy rozegrali dwa mecze kontrolne z drugoligową Spartą Oborniki Wlkp.W ostatnim tygodniu szlifować będą elementy taktyczne. Trzymamy kciuki za dobry występ !