Juniorzy rozpoczęli z przytupem

Od wysokiego zwycięstwa z Wolsztyniakiem Wolsztyn rozpoczęli nowy sezon juniorzy MKSu Poznań.Młodzi poznaniacy pokonali podopiecznych Alana Raczkowiaka 28:13 i zainkasowali pierwsze trzy punkty w rozgrywkach.Zawodnicy Jakuba Kasperczaka mocno weszli w mecz i po kilku chwilach prowadzili 4:0.Po czasie wziętym przez trenera gości gra się wyrównała,ale miejscowi w pełni kontrolowali spotkanie. W bramce gospodarzy szalał Jędrzej Ockert, a w polu pierwsze skrzypce grali Mikołaj Szuba, Jarek Wasyniak i dwóch leworęcznych zawodników – Grzegorz Der i Alek Kamiński. Poznaniacy stopniowo powiększali przewagę,która ostatecznie wyniosła piętnaście bramek.

Przed czerwono-czarnymi krótka przerwa na regenerację bowiem już w piątek o godzinie 19.20 rozegrają derbowy mecz z Grunwaldem Poznań.