Juniorzy młodsi zakończyli sezon

Dużego pecha mieli w miniony weekend juniorzy młodsi MKSu Poznań. Podopieczni Jakuba Kasperczaka podczas rozgrywanego w Kwidzynie Ćwierćfinału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych zajęli trzecie miejsce przegrywając awans do dalszych rozgrywek gorszym bilansem bramkowym.Młodzi poznaniacy na inaugurację zremisowali z MKSem Brodnica 30:30. Dzień później dość wyraźnie ulegli gospodarzom ( 16:31), a w swoim ostatnim spotkaniu pokonali rówieśników ze Szczecina 33:28. Wszystko zatem miał rozstrzygnąć ostatni mecz pomiędzy MMTSem Kwidzyn, a MKSem Brodnica. Miejscowi co prawda wygrali różnicą 11 bramek, ale to było za mało na awans zawodników z Newtona.

Zespół trenera Kasperczaka zdobył w turnieju trzy punkty i wrócił do Poznania z trzecim miejscem.

To były ostatnie zawody juniorów młodszych w tym sezonie. Zarówno zawodnikom jak i trenerowi dziękujemy i gratulujemy dobrych występów.