Juniorzy młodsi zakończyli rundę zasadniczą zwycięstwem w Buku

Wynikiem 34:28 zwyciężyli w Buku zawodnicy MKSu I Poznań czym przypieczętowali swój awans do grupy finałowej. Podopieczni Michała Tórza po wygranych ze Spartą Oborniki i Wolsztyniakiem Wolsztyn wchodzą do do gry o awans do rozgrywek centralnych z sześcioma punktami na koncie.W kolejnym etapie czeka ich w sumie sześć meczów z KPR Ostrowia Ostrów Wlkp, Tęczą Kościan oraz zespołem z Włoszakowic. O olbrzymim pechu mogą mówić  zawodnicy Jakuba Kasperczaka z MKSu II. Awans do gry o medale w Wielkopolsce przegrali z Wolsztyniakiem Wolsztyn o ….jedną bramkę.Przy równej ilości punktów obu zespołów decydował bezpośredni pojedynek obu drużyn, a w nich o jedno oczko lepsi byli gracze z południowej części województwa. Na pocieszenie dodajmy,że cały zespół MKSu II jest o rok , a w części nawet o dwa lata młodszy od rywali.