Juniorzy młodsi z MKS II zakończyli sezon

Wyjazdowym meczem z SPR Włoszakowice juniorzy młodsi z MKSu II Poznań zakończyli ligowe zmagania w sezonie 2020/2021. Młodzi poznaniacy uplasowali się w tabeli na szóstym miejscu z dorobkiem 27 punktów. Podopieczni Domana Leitgebera zwyciężyli w dziewięciu spotkaniach i również w dziewięciu musieli uznać wyższość przeciwnika. Najbardziej bramkostrzelni byli Jakub Kelm, Filip Szała, Michał Orszulak i Adam Biegoń. Do największych pechowców zaliczyć możemy Kubę Spychałę, Aksela Polaka i Oskara Garstkę. Szczególnie pierwsza dwójka ma czego żałować bowiem z powodu poważnych kontuzji straciła znaczną część sezonu. Na wyróżnienie zasługuje dwóch najmłodszych zawodników (Michał Orszulak i Oskar Garstka), którzy regularnie otrzymywali powołania do Kadry Wojewódzkiej.
Za trójkolorowymi trudny sezon, ale wykonana praca i osiągnięte wyniki napawają sporym optymizmem na kolejne lata.