Juniorzy młodsi z kompletem zwycięstw po pierwszej rundzie

Wczorajszym zwycięstwem nad SKF KPR Spartą Oborniki 26:25 podopieczni Jakuba Kasperczaka z zespołu juniora młodszego zakończyli pierwszą rundę rozgrywek. Z wielką radością spieszymy z informacją, że czerwono – czarni są liderem tabeli na półmetku sezonu i jeszcze ani razu nie schodzili z parkietu w roli drużyny pokonanej. Najwyższe zwycięstwo młodzi poznaniacy odnieśli w Mosinie ( 47:7 ), najtrudniej o punkty było we wspomnianym wcześniej meczu z Mistrzem Polski z Obornik Wlkp. Odpoczynku długiego nie ma…Już w najbliższą sobotę zawodnicy ze stolicy Wielkopolski będą gospodarzem XXIX Młodzieżowego Turnieju Piłki Ręcznej, a tydzień później pojadą na Ogólnopolski Turniej do Obornik Wielkopolskich. Do końca roku mają jeszcze do rozegrania dwa trudne mecze rundy rewanżowej ze Spartakusem Buk oraz Nielbą Wągrowiec. Trzymamy kciuki !!!