Juniorzy młodsi wygrywają, a młodzicy ambitnie walczą

Sezon ligowy nie zwalnia tempa. Każdego tygodnia poznańska młodzież uczy się sportowego rzemiosła i z każdym meczem doskonali swoje umiejętności. W krótkim okresie czasu młodzicy z drugiej ekipy MKS rozegrali dwa mecze.Pierwszy na własnym parkiecie z Nielbą Wągrowiec, drugi trzy dni później w Obronikach. I choć oba spotkania podopieczni Tomasza Draszkiewicza przegrali, to z każdym meczem widać poprawę w ich grze.Trzy punkty w meczu z Liderem Swarzędz wywalczyli juniorzy młodsi. W poniedziałkowe popołudnie drużyna dowodzona przez Andrzeja Siekierskiego prowadziła już sześcioma bramkami, a po serii błędów w końcówce spotkania zwyciężyła zaledwie jednym trafieniem 31:30.

We wtorek od 14.30 w sali sportowej SP.72 rozegrany zostanie pierwszy turniej w kategorii dzieci młodszych, a w czwartek 0 16.15 bratobójczy pojedynek wśród młodzików.

Zapraszamy do kibicowania -)