Juniorzy młodsi wśród najlepszej „16” drużyn w kraju

Drugie miejsce zajęli szczypiorniści MKSu Poznań w rozgrywanym w weekend w Poznaniu Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Jedynym zespołem, który pokonał poznaniaków było Zagłębie Lubin i to właśnie zawodnicy z Dolnego Śląska zwyciężyli z kompletem punktów. Trzecie miejsce zajęli gracze ze Szczecina, a na czwartym zameldował się MIŚ Gorzów Wlkp. Dwa pierwsze zespoły awansowały do dalszego etapu rozgrywek.

Młodzi poznaniacy za dwa tygodnie udadzą się w daleką podróż do Białej Podlaski, gdzie zmierzą się z gospodarzem, Wisłą Płock i drużyną z Olsztyna.

Gratulujemy !!!

Poniżej prezentujemy komplet wyników MKSu Poznań w zakończonym turnieju:

MKS Poznań- Kusy Szczecin 48:21

MKS Poznań- Zagłębie Lubin 26:30

MKS Poznań- UKS MIŚ Gorzów Wlkp. 31:23