Juniorzy młodsi rozpoczęli sezon od zwycięstwa

W inauguracyjnym meczu nowego sezonu juniorzy młodsi pokonali Spartakusa Buk 30:27 i zainkasowali pierwsze ligowe punkty. Podopieczni Domana Leitgebera do przerwy prowadzili 16:8, ale w drugiej połowie goście z Buku zmniejszyli rozmiary prowadzenia do trzech trafień. Czerwono – czarni nie mogli sobie poradzić z leworęcznym Kacprem Napierałą, który w całym meczu zdobył ponad połowę bramek dla swojej drużyny.W 38 minucie MKS prowadził 20:10 i …przestał grać. Rażąca nieskuteczność w dogodnych do zdobycia bramek sytuacjach i kilka niewymuszonych błędów pozwoliło gościom odrobić dystans i doprowadzić do nerwowej końcówki. Ostatecznie MKS Poznań pokonał Spartakusa Buk 30:27 i zdobył pierwsze trzy punkty w nowym sezonie.

Kolejny mecz młodzi poznaniacy rozegrają w niedzielę 8 pażdziernika w Kleszczewie z Liderem Swarzędz.

MKSu zdobyli:

K.Mańczak, K.Buczko, A.Wawrzonkowski 6,E.Bernacik 5,P.Iskra 4,po 3 M.Figaj, G.Der, M.Radniecki, T.Stróżyński i G.Białek po 2, A.Kamiński i A.Milecki po 1, J.Wichniarek , M.Dryjer.