Juniorzy młodsi rozpoczęli rok z przytupem

Minął dopiero tydzień od powrotu do szkoły po sylwestrowych balach, a juniorzy młodsi MKSu Poznań już dwukrotnie zwyciężyli w swoich ligowych bojach organizowanych przez ZPRPW czwartek w bratobójczym pojedynku pokonali młodszych kolegów z MKS II 34:26 , a w sobotę wrócili z tarczą z trudnego terenu w Wągrowcu.Podopieczni Michała Tórza udanie zrewanżowali się miejscowej Nielbie za porażkę w pierwszej serii rozgrywek i są na dobrej drodze do awansu do grupy finałowej. Czerwono-czarnym pozostały do rozegrania jeszcze trzy mecze.Zawodnicy z Newtona zmierzą się jeszcze ze Spartakusem Buk i podejmą Wolsztyniaka Wolsztyn.W pierwszym pojedynku tych drużyn lepsi byli zawodnicy Wolsztyniaka. Czekamy z niecierpliwością na odrobienie cztero bramkowej straty z pierwszej rundy.