Juniorzy młodsi niepokonani od września

MKS Nielba Wągrowiec była we wtorek ostatnim rywalem podopiecznych Jakuba Kasperczaka z zespołu juniora młodszego 1 w tym roku kalendarzowym. Potwornie zmęczeni sezonem poznaniacy pokonali rówieśników z Wągrowca 35:19 i zakończyli 2020 rok bez ligowej porażki od września ! Pierwsza odsłona wczorajszego meczu nie wskazywała na tak wysoką wygraną gospodarzy. Do przerwy miejscowi prowadzili tylko 14:13. Po przerwie drugi bieg włączył Aleks Łosiński i Michał Jaskowski, bramkę ”zamurował ” Kasper Nowaczyk , a cały zespół w kilka minut odskoczył rywalowi na 10 bramek. Poznaniacy mają za sobą bardzo intensywny okres i na pewno z utęsknieniem wyczekują chwili odpoczynku. Za pierwszą część sezonu należą im się wielkie brawa. Trenerowi i zawodnikom gratulujemy !