Juniorzy młodsi na tarczy z Ostrowa

Pierwszej porażki w rundzie finałowej doznali piłkarze ręczni MKSu Poznań występujący w kategorii juniora młodszego. Gimnazjaliści z G-54 nie sprostali Ostrowi Ostrów Wlkp i wyraźnie przegrali 24:32.Niepokonani do tej pory gospodarze już w pierwszej odsłonie tego pojedynku udowodnili, że pierwsze miejsce w tabeli nie jest przypadkowe. Poznaniacy grali fatalnie w ataku gubiąc piłkę za piłką, a szybkie kontry miejscowych pozwalały im w bardzo łatwy sposób zdobywać kolejne bramki. Wynik tego pojedynku rozstrzygnięty był tak naprawdę już do przerwy bowiem Ostrowia po pół godzinie gry prowadzili aż 21:9 .Po zmianie stron poznaniacy zagrali troszkę lepiej, ale wygrana podopiecznych Rafała Stempniaka nawet na moment nie była zagrożona. Wśród czerwono-czarnych trudno kogokolwiek wyróżnić. Cała drużyna zagrała poniżej swoich możliwości co odzwierciedla wysoka porażka. Przed poznaniakami chwila przerwy w treningach i przygotowania do rundy rewanżowej. Pierwszym ich rywalem będzie Tęcza Kościan.