Juniorzy młodsi na fali

Kolejne udane zawody mają za sobą juniorzy młodsi poznańskiego MKSu. Tym razem podopieczni Andrzeja Siekierskiego w pokonanym polu zostawili rówieśników z Leszna czym zrewanżowali się za porażkę w pierwszym meczu w Lesznie.Pierwsza połowa wtorkowego spotkania była bardzo bardzo wyrównana, a żaden z zespołów nie był w stanie odskoczyć rywalowi na więcej jak dwa trafienia. Druga odsłona to już dominacja miejscowych, którzy z każdą minutą powiększali swoją przewagę. W bramce skutecznymi interwencjami popisywał się Adam Łochyński, skuteczni w ataku byli Grzegorz Białek i Bartosz Maćkowiak, a kilka ładnych bramek z obrotu zdobył Borys Majchrzak.

Przed poznaniakami kolejne wyzwania bowiem już w sobotę pojada do Kościana na turniej barażowy o awans do rozgrywek centralnych. Ich rywalami będą kolejno Tęcza Kościan i Posnania Poznań.