Juniorzy młodsi idą za ciosem

Kolejne trzy punkty zainkasowali juniorzy młodsi MKSu Poznań. Młodzi poznaniacy pokonali na własnym parkiecie Tęczę I Kościan 30:20 prowadząc do przerwy 15:8. Podopieczni Domana Leitgebera większą przewagę uzyskali w drugiej odsłonie pierwszej połowy.Początek spotkania był bardzo wyrównany ,ale szybkie kontry czerwono czarnych pozwoliły gospodarzom odskoczyć od rywali. Wśród gości dwóch zawodników nie dokończyło meczu na boisku i po ujrzeniu czerwonej kartki oglądali poczynania kolegów z trybun.Druga odsłona meczu to już pełna kontrola wyniku ze strony miejscowych. W ataku dobre zawody rozegrali Jan Wichniarek, Adam Wawrzonkowski i  Aleks Kamiński.Każdy z nich zanotował na swoim koncie po pięć trafień.

Poznaniacy po trzech kolejkach przewodzą w grupie finałowej. Kolejne mecze już po feriach.

Bramki dla MKSu zdobyli:

K.Mańczak,K.Buczko,A.Kamiński,A.Wawrzonkowski,J.Wichniarek po 5,M.Figaj,P.Iskra po 3,E.Bernacik i G.Der 2,T .Stróżyński,I.Cichy,M.Radniecki,M.Dryjer po 1,K.Skarbiński, A.Milecki