Juniorzy młodsi idą jak burza

Kompletem punktów po trzech rozegranych meczach mogą się pochwalić juniorzy młodsi MKSu II Poznań. Podopieczni Domana Leitgebera pokonali na wyjeździe MKS Kalisz 40:33 i po miesiącu rozgrywek przewodzą w tabeli. Młodzi poznaniacy początek meczu mieli raczej przeciętny, ale z każdą minutą grali mądrzej i skuteczniej. Do przerwy prowadzili 18:17. Po zmianie stron włączyli przysłowiowy drugi bieg i w 55 minucie prowadzili różnicą nawet 10 bramek. Ostatecznie czerwono-czarni zwyciężyli imiennika z Kalisza 40:33 i ze spokojem mogą oczekiwać kolejnego rywala,którym będzie Lider Swarzędz.

Bramki dla MKSu zdobyli:

M.Sakwa, J.Kasner, J.Spychała 6,J.Kelm 5,O.Garstka , A Biegoń po 4,B.Kolaj,A.Polak,M.Orszulak po 3, F.Szała,A.Ropski po 2,T.Olejnik, A.Nowiński ,J.Gromadzki po 1, M.Rydzewski.