Jakub Pochopień i Wojciech Leder zmieniają barwy klubowe

Po sześciu latach spędzonych na Newtona na zmianę otoczenia zdecydowali się Jakub Pochopień i Wojciech Leder . Wspomniana dwójka w najbliższym sezonie reprezentować będzie barwy MKS Realu Astromal Leszno.

Zarówno były już kapitan poznańskiego zespołu jak i bramkostrzelny skrzydłowy są wychowankami MKSu Poznań. Obaj byli związani ze stolicą Wielkopolski od początku swojej kariery. Sześć lat temu wspólnie z kolegami z boiska zapoczątkowali drużynę seniorską, a trzy lata później świętowali historyczny awans do 1 ligi. W minionym sezonie byli bardzo ważną częścią zespołu, który po bardzo ciężkim boju utrzymał się na zapleczu Superligi.

Za wspólnie spędzony czas i serce oddane na boisku bardzo dziękujemy, a w nowym klubie życzymy samych sukcesów.