Intensywny okres młodzieży

Dużo grania w krótkim okresie czasu mają przed sobą młodzieżowcy poznańskiego MKSu. Najbardziej zapracowani są juniorzy młodsi. Najpierw w czwartek w ostatniej sekundzie uratowali remis z KPRem Wolsztyniak (23:23), a dwa dni póżniej pewnie pokonali KS Posnanię IUKS Jedynkę Poznań. Dużo czasu na odpoczynek jednak nie mają bowiem już w poniedziałek podopieczni Jakuba Kasperczaka pojadą do Obornik na mecz z miejscową Spartą, a dzień później podejmą na własnym parkiecie UKS Nike Kalisz. Również młodzicy na brak grania narzekać nie powinni. W czwartek w Kościanie MKS II uległ  Tęczy różnica pięciu trafień. W piątek natomiast ich koledzy z pierwszego zespołu mimo słabego początku pewnie ograli drużynę z Włoszakowic 37:19. Ten sam zespół już w czwartek podejmie Tęczę Kościan, a MKS II zmierzy się we wtorek o godzinie 16.15 UKS Nike Kalisz.

Na swój kolejny turniej czekają także dzieci. Pod koniec lutego prowadzone przez Joannę Draszkiewicz i Tomasza Drobnego zespoły udadzą się do Środy Wielkopolskiej na ostatni turniej grupowy. Półfinał tych rozgrywek odbędzie się najprawdopodobniej w Poznaniu, a jego gospodarzem będzie własnie MKS Poznań.