Intensywny okres juniorów

Bardzo intensywny okres przeżywają najstarsi w grupie czerwono-czarnych z Newtona. Juniorzy, bo o nich mowa ledwie rozpoczęli ligowe zmagania w tym sezonie , a już mają na swoim koncie rozegrane trzy mecze. W pierwszym pojedynku pokonali Real Astromal Leszno 29:14. W środę w kiepskim stylu przegrali w Kaliszu 26:31 by następnego dnia pokonać na własnym parkiecie faworyzowaną Ostrovię 26:15. Po trzech kolejkach młodzi poznaniacy maja zatem na swoim koncie sześć punktów. Czasu na odpoczynek dużo nie mają bowiem już w czwartek podejmą Nielbę Wągrowiec, a w kolejnym tygodniu zagrają 2.10 z Grunwaldem, a 4. 10 również na wyjeździe w Kościanie z miejscową Tęczą.

W przyszłym tygodniu rozgrywki zainaugurują juniorzy młodsi. Ich pierwszym przeciwnikiem będzie Nielba Wągrowiec.