Grunwald pokonany !

Bardzo miłą niespodziankę sprawili w miniony czwartek juniorzy MKSu Poznań. W sali sportowej POSIRu przy ulicy Spychalskiego podopieczni Domana Leitgebera pokonali rywala zza miedzy 31:28 prowadząc do przerwy 20:13.Wzmocnieni zawodnikami występującymi w 1 lidze rywale rozpoczęli mecz z animuszem i po trzech minutach prowadzili 2:0. Na więcej już czerwono-czarni nie pozwolili. Szczelna, skuteczna obrona i bardzo szybkie kontrataki pozwoliły gospodarzom mozolnie budować przewagę.Bardzo dobre zawody rozegrali najmłodsi w zespole :Sebastian Runowski, autor 7 bramek,oraz Kacper Jańczyk,Michał Jaskowski i Aleks Łosiński, którzy łącznie zanotowali dla swojego zespołu 13 trafień. W kolejnym meczu poznaniacy zmierza się na wyjeździe z Realem Astromal Leszno.