GAME DAY! (25-31.10.21)

Poprzedni tydzień okazał się owocny dla wszystkich drużyn zarówno młodzieżowych jak i dzieci. Łącznie zespoły MKSu rozegrały pięć meczów ligowych oraz dwa turnieje dzieci. Junior, Junior Młodszy i Młodzik I pokonując swoich rywali, pozwolili sobie na dopisanie cennych punktów na swoim koncie. Dotychczas żaden z wyżej wymienionych zespołów nie przegrał ani jednego meczu od początku trwania rozgrywek w sezonie 2021/2022. Młodzik II w derbach Poznania musiał uznać wyższość przeciwnika. Brawo za walkę!

Kolejny tydzień rozpoczęliśmy rozgrywkami w kategorii juniora młodszego. Podopieczni Domana Leitgebera nie dali nawet cienia nadziei przyjezdnym,na inne zakończenie spotkania niż wygrana. Od początku kontrolowali przebieg meczu, a celne rzuty w połączeniu ze szczelną obroną pozwoliły na dopisanie kolejnych punktów na konto Poznaniaków.

Harmonogram:

🔴 25.10 (16:00) – MKS Poznań 🆚 SPR Włoszakowice
🤾🏽‍♂️ Junior Młodszy
🔴 28.10 (15:45) – MKS I Poznań 🆚 KPR OSTROVIA
🤾🏽‍♂️ Młodzik
🔴 29.10 (15:30) – MKS Poznań 🆚 KS Posnania
🤾🏽‍♂️ Junior
🔴 30.10 (14:30) – SKF KPR Sparta Oborniki 🆚 MKS Poznań
🤾🏽‍♂️ Junior Młodszy


🔴 30.10 (11:00) – Turniej Dzieci Chłopcy 2009 i młodsi