GAME DAY (21-27.02)

Już dzisiaj swoje mecze ligowe rozegrają trzy zespoły młodzieżowe: Młodzik I na czele z Trenerem Tomaszem Draszkiewiczem uda się do Ostrowa Wielkopolskiego, podopieczni Domana Leitgebera udadzą się do Kościana walczyć o cenne punkty w kategorii Juniora Młodszego i najmłodsi młodzieżowcy, czyli mowa o zespole Anny Śmigowskiej i Młodziku II, który w dniu dzisiejszym na własnym parkiecie już o 16:00 podejmie zespół WKS Grunwald Poznań! Zapraszamy na derby Poznania 🙂

Harmonogram:

🔴 24.02 (czwartek) godzina 16:00
MKS II Poznań 🆚 WKS Grunwald Poznań
🤾🏽‍♂️ Młodzik II

🔴 24.02 (czwartek) godzina 16:30
KPR OSTROVIA 🆚 MKS I Poznań
🤾🏽‍♂️ Młodzik I

🔴 24.02 (czwartek) godzina 16:45
MKS Tęcza Kościan 🆚 MKS Poznań
🤾🏽‍♂️ Junior Młodszy

⚪️ 25.02 (piątek) godzina 15:00
Turniej Dzieci
🤾🏽‍♂️ MKS II Poznań 🆚 MKS Nielba Wągrowiec 🆚 MKS Real-Astromal III Leszno