Firma REMO wśród sponsorów MKS Poznań!

Miło nam poinformować, że do zacnego grona sponsorów naszego klubu dołączyła firma REMO. Kolejni przedsiębiorcy, którzy chcą wspierać rozwój piłki ręcznej, to nie tylko radość dla nas, ale przede wszystkim nowe możliwości dla młodych szczypiornistów.

Dziękujemy firmie REMO i jej przedstawicielowi – Damianowi Garstce za zaufanie oraz wsparcie w walce o najwyższe cele!

Znajdujące się w Obornikach przedsiębiorstwo REMO Sp. z o.o. S.K. z 28 – letnim doświadczeniem zapewnia szeroki wachlarz produktów oraz usług zarówno budowlanych jak i montażowych. W proponowanym asortymencie można znaleźć m.in. płyty warstwowe dachowe i ścienne produkowane z najwyższej jakości stali, montaż płyt warstwowych, usługi remontowo-budowlane, montażowe i ślusarskie, a także wykonanie izolacji termicznej dachu.

Kompleksowo, sprawnie i profesjonalnie!

Witamy firmę REMO w rodzinie MKSu i życzymy, aby nasza współpraca była kolejną cegiełką w budowaniu dalszych sukcesów na arenie nie tylko wielkopolskiej, ale ogólnopolskiej.

REMO – dumny sponsor MKS Poznań.